1932-07-24 22 p.p. Siedlce - Polonia Warszawa 1-2: Różnice pomiędzy wersjami

[[22 p.p. Siedlce]] - [[Polonia Warszawa]] 1-2 (1-2)
+
{| class="collapsible" width="100%" style="border:0px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"|

+
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#87CEFA" cellpadding="0" valign="top"|'''[[22 p.p. Siedlce]] - [[Polonia Warszawa]]<br>1-2 (1-2)'''
 +
|-
 +
| style="border-top:0px solid #000000;" bgcolor="#D3D3D3"| <center>
 +
[[24.07.1932|24/07/1932]] (?) '''Siedlce''' ''boisko 22 p.p.'' (1 500)

{{gol}} 0-2 Władysław Szczepaniak (33-karny)<br>

{{gol}} 1-2 Eugeniusz Świętosławski (35)

+
|}
[[24.07.1932|24/07/1932]] [[Józef Seeman]] (1 500)
+
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">'''WKS 22 P.P. SIEDLCE'''

+
-----
[[Józef Koszowski]] - Pawlak, Rusiel, Sroczyński, Jakubowski, Gwoździński, [[Eugeniusz Świętosławski]], [[Franciszek Biegański]], Bilewicz, Rusin, Marcinkowski
+
[[Józef Koszowski]]<br>[[Stefan Pawlak]]<br>'''[[Józef Ruschiel]]'''<br>[[Zenon Sroczyński]]<br>[[Leon Jakubowski]]<br>[[Edward Gwoździński]]<br>[[Eugeniusz Świętosławski]]<br>[[Franciszek Biegański]]<br>[[Czesław Bilewicz]]<br>[[Stefan Rusin]]<br>[[Mieczysław Marcinkowski]]

+
-----
[[Piotr Korniejewski]] - Miączyński, Bułanow, Nowikow, Jelski, Seichter, Suchocki, Cieszyński, [[Zenon Pieniążek]] ''Odrowąż'', Ałaszewski, [[Władysław Szczepaniak]]
+
(T) [[Stanisław Subocz]]
 +
</div></div>
 +
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">'''POLONIA WARSZAWA'''
 +
-----
 +
[[Piotr Kornijewski]]<br>[[Mieczysław Miączyński]]<br>[[Jerzy Bułanow]]<br>[[Andrzej Nowikow]]<br>[[Stefan de Jelski]]<br>[[Bronisław Seichter]]<br>[[Jan Suchocki]]<br>[[Leon Cieszyński]]<br>[[Zenon Pieniążek]] ''Odrowąż''<br>[[Mieczysław Ałaszewski]]<br>[[Władysław Szczepaniak]]
 +
-----
 +
(bez trenera)
 +

{| class="wikitable"  style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;"

|-

|-

!style="background:#E32636;"|<font style="color:white;">Podsumowanie

|-

|-
|'''Bilans pojedynków:''' 22 p.p. Siedlce - Polonia Warszawa (-)
+
|'''Bilans pojedynków:''' 22 p.p. Siedlce - Polonia Warszawa 1 (0-0-1; 1-2)

|-

|Franciszek Biegański nie wykorzystał rzutu karnego w 30. minucie zawodów (Piotr Korniejewski obronił).

Wersja z 11:23, 12 lip 2019

22 p.p. Siedlce - Polonia Warszawa
1-2 (1-2)

24/07/1932 (?) Siedlce boisko 22 p.p. (1 500)