1992-10-07 Stal Mielec - Widzew Łódź 0-1 (przerwany): Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Linia 1: Linia 1:

{| class="collapsible" width="100%" style="border:0px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"|

! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#87CEFA" cellpadding="0" valign="top"|'''MECZ PRZERWANY<br>[[Stal Mielec]] - [[Widzew Łódź]]<br><i>(0-1)</i>'''
+
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#ffffff" cellpadding="0" valign="top"|'''MECZ PRZERWANY<br>[[Stal Mielec]] - [[Widzew Łódź]]<br><i>(0-1)</i>'''

(0-1)

07/10/1992 (18:00) Mielec stadion Stali (-)

Podsumowanie
Mecz przerwany w 18. minucie z powodu awarii oświetlenia. Spotkanie wznowiono po kilkunastu minutach przerwy, jednak w 37. minucie jupitery ponownie zgasły i sędzia podjął decyzję, że mecz nie będzie kontynuowany.
Spotkanie powtórzono w całości 4 listopada.