2017-10-23 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 4-1

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Wisła Płock - Śląsk Wrocław 4-1 (3-0)

23/10/2017 (18:00) Płock Stadion im. Kazimierza Górskiego Krzysztof Jakubik (3 613)

Seweryn KiełpinArkadiusz Reca, Igor Łasicki Zk.png, Damian Byrtek, Cezary Stefańczyk, Giorgi Merebaszwili, Damian Szymański, César Nicolás Varela Batista (67 Semir Štilić), Dominik Furman, Konrad Michalak (54 Jakub Łukowski Zk.png), Kamil Biliński Zk.png (80 Mateusz Piątkowski) (T) Jerzy Brzęczek

Jakub WrąbelMariusz Pawelec, Piotr Celeban, Igors Tarasovs Ck.png [12], Đorđe Čotra Zk.png, Róbert Pich, Michał Chrapek (17 Konrad Poprawa Zk.png), Kamil Vacek (76 Maciej Pałaszewski), Łukasz Madej, Jakub Kosecki Zk.png, Marcin Robak (46 Arkadiusz Piech) (T) Jan Urban

Podsumowanie
Bilans pojedynków: Wisła Płock - Śląsk Wrocław (-)
Debiuty Konrada Poprawy i Macieja Pałaszewskiego.
Arkadiusz Piech nie wykorzystał rzutu karnego w 58. minucie zawodów (Seweryn Kiełpin obronił).
Kamil Biliński nie wykorzystał rzutu karnego w 76. minucie zawodów, ale skutecznie dobił piłkę po udanej interwencji bramkarza gości.