Cracovia (2019/2020): Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
 
Linia 46: Linia 46:
 
|14 || [[02-04.11.2019|02/11/2019]] || D || [[Lechia Gdańsk (2019/2020)|Lechia Gdańsk]] || [[2019-11-02 Cracovia - Lechia Gdańsk 1-0|1-0]] || Pelle van Amersfoort 90
 
|14 || [[02-04.11.2019|02/11/2019]] || D || [[Lechia Gdańsk (2019/2020)|Lechia Gdańsk]] || [[2019-11-02 Cracovia - Lechia Gdańsk 1-0|1-0]] || Pelle van Amersfoort 90
 
|-
 
|-
|15 || [[08-10.11.2019|09/11/2019]] || W || [[Wisła Płock (2019/2020)|Wisła Płock]] || ||
+
|15 || [[08-10.11.2019|09/11/2019]] || W || [[Wisła Płock (2019/2020)|Wisła Płock]] || [[2019-11-09 Wisła Płock - Cracovia 0-0|0-0]] ||
 
|}
 
|}
 
[[Kategoria:Cracovia]]
 
[[Kategoria:Cracovia]]
 
[[Kategoria:Ekstraklasa 2019/2020]]
 
[[Kategoria:Ekstraklasa 2019/2020]]

Aktualna wersja na dzień 10:47, 10 lis 2019

Ekstraklasa (41): • 1921 Mistrz.png192819291930 Mistrz.png19311932 Mistrz.png1933193419351937 Mistrz.png193819391948 Mistrz.png19491950195119521953195419581959196119621966/671969/701982/831983/842004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20


II liga (22): • 1955 • 1956 • 1957 • 1960 • 1962/631963/641964/651965/66 • 1967/68 • 1968/69 • 1970/71 • 1978/79 • 1979/80 • 1980/811981/821984/85 • 1991/92 • 1995/96 • 1996/97 • 1997/98 • 2003/04 • 2012/13

Mecze

# data d/w rywal wynik gole
el.LE 11/07/2019 W DAC 1904 Dunajská Streda 1-1 (Dominik Kružliak 40s)
el.LE 18/07/2019 D DAC 1904 Dunajská Streda 2-2 Rafael Guimarães Lopes 2, (Erick Javier Davis Grajales 120s)
1 21/07/2019 W Zagłębie Lubin 1-1 Rafael Lopes 23
2 27/07/2019 D Łódzki KS 1-2 Sergiu Hanca 90
3 03/08/2019 W Raków Częstochowa 3-1 (Emir Azemović 8s), Rafael Lopes 45, Cornel Râpă 56
4 11/08/2019 D Korona Kielce 1-0 Sergiu Hanca 35
5 17/08/2019 W Śląsk Wrocław 1-2 Rubén López Huesca Rubio 71
6 24/08/2019 D Arka Gdynia 3-1 Rafael Lopes 30, Sergiu Hanca 45k, Pelle van Amersfoort 89
7 01/09/2019 W Lech Poznań 2-1 Cornel Râpă 27, Pelle van Amersfoort 68
8 16/09/2019 D Piast Gliwice 2-0 (Tomáš Huk 42s), Michał Rakoczy 47
9 22/09/2019 D Legia Warszawa 1-2 Mateusz Wdowiak 66
PP (1/32) 25/09/2019 D Jagiellonia Białystok 4-2 Filip Piszczek 16, Bojan Čečarić 26, Tomáš Vestenický 51, Pelle van Amersfoort 90
10 29/09/2019 W Wisła Kraków 1-0 Sergiu Hanca 73
11 06/10/2019 D Górnik Zabrze 1-1 Ołeksij Dytiatjew 35
12 19/10/2019 W Jagiellonia Białystok 2-3 Rafael Lopes 9, 59
13 25/10/2019 D Pogoń Szczecin 2-0 Cornel Râpă 58, Rafael Lopes 71
PP (1/16) 29/10/2019 W Bytovia Bytów 3-2 (pd) David Jablonský 64, 120, Bojan Čečarić 88
14 02/11/2019 D Lechia Gdańsk 1-0 Pelle van Amersfoort 90
15 09/11/2019 W Wisła Płock 0-0