II liga 1996/1997

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Zaplecze ekstraklasy

194919501951195219531954195519561957195819591960
196119621962/631963/641964/651965/661966/671967/681968/691969/70
1970/711971/721972/731973/741974/751975/761976/771977/781978/791979/80
1980/811981/821982/831983/841984/851985/861986/871987/881988/891989/90
1990/911991/921992/931993/941994/951995/961996/971997/981998/991999/00
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/092009/10
2010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/18

Tabele końcowe

Grupa wschodnia

 1. Petrochemia Płock      34  72  83-23  22- 6- 6
 2. KSZO Ostrowiec Święt.  34  70  67-37  21- 7- 6
 3. Stal Stalowa Wola      34  68  56-25  19-11- 4
 4. Ceramika Opoczno       34  56  63-40  16- 8-10
 5. Wawel Kraków           34  50  50-54  13-11-10
 6. Okocimski KS Brzesko   34  49  40-36  12-13- 9
 7. Unia Tarnów            34  49  41-41  13-10-11
 8. Jeziorak Iława         34  48  46-39  12-12-10
 9. Górnik Łęczna          34  48  49-36  14- 6-14
10. RKS Radomsko           34  47  37-46  14- 5-15
11. Cracovia               34  44  38-40  12- 8-14
12. Avia Świdnik           34  39  46-55   9-12-13
13. Świt Nowy Dwór Mazow.  34  39  38-59  10- 9-15
14. Hetman Zamość          34  37  34-53   9-10-15
15. Siarka Tarnobrzeg      34  36  35-46   9- 9-16
16. Pomezania Malbork      34  33  31-60   9- 6-19
17. Dolcan Ząbki           34  32  36-60   8- 8-18
18. Stal Mielec            34  21  24-64   4- 9-21
  • Drużyna Stali Mielec została wycofana z rozgrywek na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu.

Grupa zachodnia

 1. Dyskobolia Grodzisk W. 34  72  71-39  22- 6- 6
 2. Pogoń Szczecin         34  67  56-24  19-10- 5
 3. Elana Toruń            34  63  56-36  19- 6- 9
 4. Krisbut Myszków        34  58  33-20  17- 7-10
 5. Polonia Bytom          34  53  40-33  15- 8-11
 6. Ruch Radzionków        34  52  41-35  16- 4-14
 7. Miedź Legnica          34  51  53-49  15- 6-13
 8. Varta Namysłów         34  50  42-27  13-11-10
 9. Aluminium Konin        34  49  31-27  12-13- 9
10. Chemik Police          34  48  35-40  14- 6-14
11. Naprzód Rydułtowy      34  46  34-33  11-13-10
12. KP Wałbrzych           34  43  32-46  13- 4-17
13. Zawisza Bydgoszcz      34  42  37-38  11- 9-14
14. Lechia Zielona Góra    34  39  28-42  11- 6-17
15. Olimpia/Lechia Gdańsk  34  34  27-47   9- 7-18
16. Chrobry Głogów         34  27  36-73   7- 6-21
17. GKP Gorzów Wlkp.       34  26  23-44   5-11-18
18. Szombierki Bytom       34  25  27-49   4-13-17
  • W trakcie rozgrywek zespoły Stilonu Gorzów Wielkopolski i Górnika Konin zmieniły nazwy na odpowiednio: GKP Gorzów Wielkopolski i Aluminium Konin.