Puchar Polski 2014/2015

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacja, szukaj
Puchar Polski / Puchar ligi

19261951195219541955195619571961/19621962/631963/641964/651965/661966/671967/681968/691969/701970/711971/721972/731973/741974/751975/761976/771977/781978/791979/801980/811981/821982/831983/841984/851985/861986/871987/881988/891989/901990/911991/921992/931993/941994/951995/961996/971997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17


19771999/002000/012001/022006/072007/082008/09

FINAŁ

  • (02.05.2015, 16:00, Warszawa) LEGIA WARSZAWA - Lech Poznań 2-1

1/2 finału

  • (01.04.2015, 16:30) Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3-1 // (09.04.2015, 20:45) Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński 5-1 (pd)
  • (01.04.2015, 20:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-4 // (08.04.2015, 20:45) Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

1/4 finału

  • (12.02.2015, 20:00) Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-1 // (05.03.2015, 20:00) Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-1 (pd) k. 3:1
  • (03.03.2015, 18:00) Znicz Pruszków - Lech Poznań 1-5 // (18.03.2015, 17:45) Lech Poznań - Znicz Pruszków 1-0
  • (04.03.2015, 14:00) Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia 2-0 // (17.03.2015, 17:45) Cracovia - Błękitni Stargard Szczeciński 0-2
  • (04.03.2015, 18:00) Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 // (19.03.2015, 16:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1-0

1/8 finału

  • (15.10.2014, 14:00) Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Tychy 3-2
  • (15.10.2014, 17:45) Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin 2-1
  • (28.10.2014, 13:00) Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław 0-1
  • (28.10.2014, 20:45) Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-4
  • (29.10.2014, 12:00) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Cracovia 1-2 (pd)
  • (29.10.2014, 20:45) Piast Gliwice - GKS Bełchatów 5-0
  • (30.10.2014, 17:45) Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4-2 (pd)
  • (30.10.2014, 20:45) Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-1 (pd)

1/16 finału

  • (23.09.2014, 18:00) Górnik Zabrze - Korona Kielce 2-1
  • (23.09.2014, 19:00) Wisła Puławy - Piast Gliwice 1-1 (pd) k. 3:4
  • (23.09.2014, 20:00) Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1-2
  • (24.09.2014, 15:00) Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 2-3 (pd)
  • (24.09.2014, 15:00) Flota Świnoujście - GKS Bełchatów 1-2
  • (24.09.2014, 15:30) Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński 1-2
  • (24.09.2014, 16:00) Okocimski KS Brzesko - Cracovia 1-2
  • (24.09.2014, 16:00) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Chorzów 2-1
  • (24.09.2014, 16:00) Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1-3
  • (24.09.2014, 16:00) Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2-1
  • (24.09.2014, 17:45) Miedź Legnica - Legia Warszawa 0-4
  • (24.09.2014, 18:00) Wisła Płock - 'GKS Tychy 2-2 (pd) k. 3:4
  • (24.09.2014, 18:00) Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
  • (24.09.2014, 18:30) Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Lubin 0-4
  • (24.09.2014, 20:45) Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
  • (25.09.2014, 18:00) Chrobry Głogów - Jagiellonia Białystok 1-3

I runda

  • Kolejarz Stróże - Wisła Puławy (mecz nie doszedł do skutku wobec "wchłonięcia" zespołu ze Stróż przez Limanovię - decyzja o walkowerze zapadła 1 sierpnia)
  • (12.08.2014, 17:00) Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 2-1
  • (12.08.2014, 17:00) Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 2-0
  • (12.08.2014, 18:30) Znicz Pruszków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-1
  • (13.08.2014, 17:00) Gryf Wejherowo - Arka Gdynia 1-0
  • (13.08.2014, 17:00) Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn 2-1
  • (13.08.2014, 17:00) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Puszcza Niepołomice 2-1 (pd)
  • (13.08.2014, 17:00) Polonia Bytom - Wisła Płock 1-3
  • (13.08.2014, 17:00) Radomiak Radom - Dolcan Ząbki 1-2 (pd)
  • (13.08.2014, 17:00) Rozwój Katowice - GKS Tychy 0-1
  • (13.08.2014, 17:00) Sokół Kleczew - Miedź Legnica 1-4
  • (13.08.2014, 17:00) Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 2-1
  • (13.08.2014, 17:30) Błękitni Stargard Szczeciński - Chojniczanka Chojnice 1-0
  • (13.08.2014, 18:00) Flota Świnoujście - Wigry Suwałki 2-0
  • (13.08.2014, 19:00) GKS Katowice - Chrobry Głogów 1-2
  • (13.08.2014, 19:00) Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 0-1

Runda wstępna

  • (26.07.2014, 17:00) Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce 3-1
  • (26.07.2014, 17:00) Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 2-0
  • (26.07.2014, 17:00) Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 1-2
  • (26.07.2014, 17:00) Motor Lublin - Chrobry Głogów 0-4
  • (26.07.2014, 17:00) Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0-1
  • (26.07.2014, 17:00) Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 3-0
  • (26.07.2014, 17:00) Sparta Jazgarzew - Stal Stalowa Wola 2-5
  • (26.07.2014, 17:00) Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg 2-3
  • (26.07.2014, 17:30) Odra Opole - Znicz Pruszków 1-2
  • (26.07.2014, 18:00) Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1-2
  • (26.07.2014, 18:00) Polonia Bytom - Pelikan Łowicz 1-0
  • (27.07.2014, 17:00) Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych 3-1
  • Wisła Puławy - wolny los
  • Stal Rzeszów - wolny los

Runda przedwstępna

  • Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg 0-3 wo. (14 lipca gospodarze wycofali się z rozgrywek)
  • (19.07.2014, 12:00) Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2
  • (19.07.2014, 16:00) Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice 0-3
  • (19.07.2014, 16:00) Piast Karnin - Raków Częstochowa 0-5
  • (19.07.2014, 17:00) Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński 1-6
  • (19.07.2014, 17:00) MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo 0-2
  • (19.07.2014, 17:00) Motor Lublin - Jarota Jarocin 5-0
  • (19.07.2014, 17:00) Odra Opole - Garbarnia Kraków 5-0
  • (19.07.2014, 17:00) Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 7-0
  • (19.07.2014, 17:00) Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 (pd) k. 7:6
  • (19.07.2014, 17:00) Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg 1-2
  • (19.07.2014, 17:00) Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych 1-1 (pd) k. 1:4
  • (19.07.2014, 17:00) Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2-1
  • (19.07.2014, 17:00) Radomiak Radom - Sokół Ostróda 3-0
  • (19.07.2014, 17:00) Ruch Zdzieszowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 (pd)
  • (19.07.2014, 17:00) Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec 1-1 (pd) k. 5:4
  • (19.07.2014, 17:00) Sparta Jazgarzew - Stal Mielec 4-1
  • (19.07.2014, 17:00) Stal Rzeszów - Concordia Elbląg 5-0
  • (19.07.2014, 17:00) UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki 0-3
  • (19.07.2014, 17:00) Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork 2-1
  • (19.07.2014, 17:00) Warta Poznań - Wisła Puławy 0-3 wo. (gospodarze zrezygnowali z gry)
  • (19.07.2014, 17:00) Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków 0-2
  • (19.07.2014, 18:00) KS Polkowice - Stal Stalowa Wola 2-3 (pd)
  • (19.07.2014, 18:00) Polonia Bytom - Łysica Bodzentyn 1-0
  • (19.07.2014, 19:00) Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów 1-3
  • (20.07.2014, 15:00) Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo 1-4