Puchar Polski 2020/2021

Z Wikiliga
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Puchar Polski / Puchar ligi

19261951195219541955195619571961/621962/631963/641964/651965/661966/671967/681968/691969/701970/711971/721972/731973/741974/751975/761976/771977/781978/791979/801980/811981/821982/831983/841984/851985/861986/871987/881988/891989/901990/911991/921992/931993/941994/951995/961996/971997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21


19771999/002000/012001/022006/072007/082008/09

FINAŁ


półfinały


ćwierćfinały


III runda (1/8 finału)


II runda (1/16 finału)

  • (29.10.2020, 17:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
  • (30.10.2020, 12:30) Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
  • (30.10.2020, 17:00) Arka Gdynia - Korona Kielce
  • (30.10.2020, 18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
  • (30.10.2020, 18:00) KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze
  • (30.10.2020, 18:00) Sokół Ostróda - Warta Poznań
  • (30.10.2020, 20:00) Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • (31.10.2020, 12:00) Unia Janikowo - Łódzki KS
  • (31.10.2020, 12:30) Świt Skolwin Szczecin - Cracovia
  • (31.10.2020, 15:30) Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk
  • (31.10.2020, 17:00) Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
  • (31.10.2020, 18:30) Stal Mielec - Piast Gliwice
  • (02.11.2020, 20:00) Znicz Pruszków - Lech Poznań
  • (03.11.2020, 12:30) Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna
  • (03.11.2020, 17:00) Wisła Płock - Pogoń Szczecin
  • (04.11.2020, 13:30, Wodzisław Śląski) GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice

I runda (1/32 finału)

  • (13.08.2020, 16:00) Lechia Zielona Góra (IV) - Świt Skolwin Szczecin (IV) 1-4
  • (13.08.2020, 16:00) Ślęza Wrocław (IV) - Wigry Suwałki (III) 2-1
  • (13.08.2020, 16:00) Świt Nowy Dwór Mazowiecki (IV) - Zagłębie Lubin 1-3
  • (13.08.2020, 20:30) Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3-1
  • (14.08.2020, 16:00) Ruch Wysokie Mazowieckie (IV) - Znicz Pruszków (III) 0-2
  • (14.08.2020, 17:00) Jaguar Gdańsk (V) - Puszcza Niepołomice (II) 1-4
  • (14.08.2020, 17:30) Sandecja Nowy Sącz (II) - Raków Częstochowa - mecz odwołany // (25.08.2020, 20:30) Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 0-3
  • (14.08.2020, 20:30) GKS Bełchatów (II) - Legia Warszawa 1-6
  • (15.08.2020, 14:00) Pniówek Pawłowice Śląskie (IV) - Sokół Ostróda (III) 2-3
  • (15.08.2020, 16:00) Karpaty Krosno (V) - Stal Mielec 0-2
  • (15.08.2020, 16:00) KKS 1925 Kalisz (III) - Korona Kielce (II) 2-0

(mecz zweryfikowany 0-3 wo. z powodu występu nieuprawnionego zawodnika - Adriana Łuszkiewicza, który powinien pauzować za żółte kartki otrzymane w rozgrywkach okręgowych)

  • (15.08.2020, 16:00) Polonia Nysa (IV) - Górnik Łęczna (II) - mecz odwołany // (02.09.2020, 16:00) Polonia Nysa - Górnik Łęczna 1-3
  • (15.08.2020, 16:00) Stal Rzeszów (III) - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
  • (15.08.2020, 16:00) Unia Janikowo (IV) - Zagłębie Sosnowiec (II) 1-0
  • (15.08.2020, 16:00) Unia Skierniewice (IV) - Widzew Łódź (II) 0-4
  • (15.08.2020, 16:30) Resovia (II) - Piast Gliwice 0-4
  • (15.08.2020, 19:00) GKS Tychy (II) - Wisła Płock 1-2
  • (15.08.2020, 19:29) KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (IV) - Wisła Kraków 2-1
  • (15.08.2020, 20:30) Odra Opole (II) - Lech Poznań 1-3
  • (16.08.2020, 15:00) Orlęta Radzyń Podlaski (IV) - Pogoń Siedlce (III) - mecz odwołany // (02.09.2020, 16:00) Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce 0-2
  • (16.08.2020, 16:00) Błękitni Stargard (III) - Warta Poznań 3-3 (pd) k. 4:5
  • (16.08.2020, 16:00) Podhale Nowy Targ (IV) - Pogoń Szczecin - mecz odwołany // (02.09.2020, 16:00) Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin 0-5
  • (16.08.2020, 17:30) Chrobry Głogów (II) - Cracovia 1-2 (pd)
  • (16.08.2020, 20:30) Łódzki KS (II) - Śląsk Wrocław 2-2 (pd) k. 4:1
  • (19.08.2020, 16:30) Stal Stalowa Wola (IV) - Lechia Gdańsk 0-4
  • (21.08.2020, 19:30) Chojniczanka Chojnice (III) - Olimpia Elbląg (III) 1-0
  • (22.08.2020, 12:00) Garbarnia Kraków (III) - GKS Katowice (III) 1-0
  • (22.08.2020, 14:30) Radomiak Radom (II) - Miedź Legnica (II) 4-0
  • (22.08.2020, 16:00) Olimpia Grudziądz (III) - Lech II Poznań (III) 2-0
  • (22.08.2020, 19:45) Stomil Olsztyn (II) - GKS Jastrzębie (II) 2-3
  • (23.08.2020, 12:40) Górnik Polkowice (III) - Arka Gdynia (II) 0-5
  • (23.08.2020, 15:00) Bytovia Bytów (III) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (II) 0-4

runda wstępna

  • (08.08.2020, 12:00, Wronki) Lech II Poznań (III) - Elana Toruń (IV) 3-2
  • (08.08.2020, 13:00) Błękitni Stargard (III) - Legionovia Legionowo (IV) 2-0
  • (09.08.2020, 16:30) Skra Częstochowa (III) - Stal Stalowa Wola (IV) 1-3
  • Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 3-0 (wo.) - awans bez gry z powodu wykluczenia zespołu gości z rozgrywek.